HP Brašna na notebook Everyday 16″
Kód: MOBHP-TOR0251Detailní popis produktu
HP Brašna na notebook Everyday 16″| HP segment | Domácí |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Materiál | Polyester |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Typ krytu | Aktovka |
| Maximální velikost obrazovky | 40,9 cm (16.1") |
| Hlavní barva produktu | Šedá |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Pásek přes rameno | Ano |
| Odnímatelný ramenní popruh | Ano |
| Hloubka | 60 mm |
| Šířka balení | 405 mm |
| Hloubka balení | 60 mm |
| Hmotnost včetně balení | 537 g |
| Výška balení | 305 mm |
| Hlasitost | 13 l |
| Šířka | 405 mm |
| Hmotnost | 510 g |
| Výška | 305 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 198122601950 |
| HP segment: | Domácí |
| Kompatibilita značky: | Univerzální |
| Materiál: | Polyester |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Typ krytu: | Aktovka |
| Maximální velikost obrazovky: | 40,9 cm (16.1") |
| Hlavní barva produktu: | Šedá |
| Ochranné funkce: | Odolné vůči vodě |
| Pásek přes rameno: | Ano |
| Odnímatelný ramenní popruh: | Ano |
| Hloubka: | 60 mm |
| Šířka balení: | 405 mm |
| Hloubka balení: | 60 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 537 g |
| Výška balení: | 305 mm |
| Hlasitost: | 13 l |
| Šířka: | 405 mm |
| Hmotnost: | 510 g |
| Výška: | 305 mm |
