DELL CP5724S 39,6 cm (15.6") Batoh Černá
Kód: MOBDELTOR0127Detailní popis produktu
DELL CP5724S 39,6 cm (15.6") Batoh Černá| Držadlo | Ano |
| Externí kapsy | Postranní kapsa, Přední kapsa |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Interní kapsy | Kapsa na dokumenty, Kapsa na tablet |
| Přední kapsa | Ano |
| Odnímatelný ramenní popruh | Ano |
| Pásek přes rameno | Ano |
| Ochranné funkce | Odolnost vůči nečistotám, Odolné vůči vodě |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Materiál | Polyester |
| Typ krytu | Batoh |
| Typ uzávěru | Zip |
| Kompatibilita značky | Dell |
| Hmotnost | 590 g |
| Hloubka | 140 mm |
| Šířka | 315 mm |
| Výška | 445 mm |
| Rozměry místa pro notebook | 400 x 270 x 25 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 5397184820353 |
| Držadlo: | Ano |
| Externí kapsy: | Postranní kapsa, Přední kapsa |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Interní kapsy: | Kapsa na dokumenty, Kapsa na tablet |
| Přední kapsa: | Ano |
| Odnímatelný ramenní popruh: | Ano |
| Pásek přes rameno: | Ano |
| Ochranné funkce: | Odolnost vůči nečistotám, Odolné vůči vodě |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Materiál: | Polyester |
| Typ krytu: | Batoh |
| Typ uzávěru: | Zip |
| Kompatibilita značky: | Dell |
| Hmotnost: | 590 g |
| Hloubka: | 140 mm |
| Šířka: | 315 mm |
| Výška: | 445 mm |
| Rozměry místa pro notebook: | 400 x 270 x 25 mm |
