DELL CP3724 40,6 cm (16") Batoh Černá
Kód: MOBDELTOR0139Detailní popis produktu
DELL CP3724 40,6 cm (16") Batoh Černá| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Množství | 1 |
| Materiál | Polyester |
| Přední kapsa | Ano |
| Product made with recycled materials | Ano |
| Ochranné funkce | Vodoodpudivé přípravky |
| Externí kapsy | Postranní kapsa |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Interní kapsy | Kapsa na dokumenty |
| Držadlo | Ano |
| Typ krytu | Batoh |
| Overall recycled content | 100% |
| Maximální velikost obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Product recycled materials | Recyklovaný plast |
| Výška | 440 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Rozměry místa pro notebook | 270 x 25 x 400 mm |
| Šířka | 310 mm |
| Hmotnost | 500 g |
| Hlasitost | 18 l |
| Recyklovaný obalový materiál | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 5902002322829 |
| Kompatibilita značky: | Univerzální |
| Množství: | 1 |
| Materiál: | Polyester |
| Přední kapsa: | Ano |
| Product made with recycled materials: | Ano |
| Ochranné funkce: | Vodoodpudivé přípravky |
| Externí kapsy: | Postranní kapsa |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Interní kapsy: | Kapsa na dokumenty |
| Držadlo: | Ano |
| Typ krytu: | Batoh |
| Overall recycled content: | 100% |
| Maximální velikost obrazovky: | 40,6 cm (16") |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Product recycled materials: | Recyklovaný plast |
| Výška: | 440 mm |
| Hloubka: | 140 mm |
| Rozměry místa pro notebook: | 270 x 25 x 400 mm |
| Šířka: | 310 mm |
| Hmotnost: | 500 g |
| Hlasitost: | 18 l |
| Recyklovaný obalový materiál: | Ano |
