ASUS EOS 2 Carry Bag 39,6 cm (15.6") Pouzdro Šedá
Kód: MOBASUTOR0101Detailní popis produktu
ASUS EOS 2 Carry Bag 39,6 cm (15.6") Pouzdro Šedá| Materiál | Polyester |
| Množství | 1 |
| Odnímatelný ramenní popruh | Ano |
| Typ krytu | Pouzdro |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Pásek přes rameno | Ano |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Přední kapsa | Ano |
| Ochranné funkce | Vodoodpudivé přípravky |
| Držadlo | Ano |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Hlavní barva produktu | Šedá |
| Výška | 280 mm |
| Rozměry místa pro notebook | 360 x 240 x 20 mm |
| Hloubka | 45 mm |
| Hmotnost | 480 g |
| Šířka | 395 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 4718017800310 |
| Materiál: | Polyester |
| Množství: | 1 |
| Odnímatelný ramenní popruh: | Ano |
| Typ krytu: | Pouzdro |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Kompatibilita značky: | Univerzální |
| Pásek přes rameno: | Ano |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Přední kapsa: | Ano |
| Ochranné funkce: | Vodoodpudivé přípravky |
| Držadlo: | Ano |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Šedá |
| Výška: | 280 mm |
| Rozměry místa pro notebook: | 360 x 240 x 20 mm |
| Hloubka: | 45 mm |
| Hmotnost: | 480 g |
| Šířka: | 395 mm |
