ASUS EOS 2 39,6 cm (15.6") Pouzdro Šedá
Kód: MOBASUTOR0083Detailní popis produktu
ASUS EOS 2 39,6 cm (15.6") Pouzdro Šedá| Množství | 1 |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Typ uzávěru | Zip |
| Pásek přes rameno | Ano |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Typ krytu | Pouzdro |
| Počet předních kapes | 1 |
| Materiál | Polyester |
| Odnímatelný ramenní popruh | Ano |
| Hlavní barva produktu | Šedá |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Ochranné funkce | Vodoodpudivé přípravky |
| Přední kapsa | Ano |
| Hloubka balení | 430 mm |
| Výška balení | 310 mm |
| Hmotnost včetně balení | 520 g |
| Šířka balení | 330 mm |
| Hmotnost | 480 g |
| Rozměry místa pro notebook | 240 x 360 x 20 mm |
| Šířka | 280 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Kód harmonizovaného systému | 84733080 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 4718017800303 |
| Množství: | 1 |
| Kompatibilita značky: | Univerzální |
| Typ uzávěru: | Zip |
| Pásek přes rameno: | Ano |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Typ krytu: | Pouzdro |
| Počet předních kapes: | 1 |
| Materiál: | Polyester |
| Odnímatelný ramenní popruh: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Šedá |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Ochranné funkce: | Vodoodpudivé přípravky |
| Přední kapsa: | Ano |
| Hloubka balení: | 430 mm |
| Výška balení: | 310 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 520 g |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Hmotnost: | 480 g |
| Rozměry místa pro notebook: | 240 x 360 x 20 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Výška: | 45 mm |
| Hloubka: | 395 mm |
| Kód harmonizovaného systému: | 84733080 |
