ASUS AP4600 Backpack 40,6 cm (16") Batoh Šedá
Kód: MOBASUTOR0102Detailní popis produktu
ASUS AP4600 Backpack 40,6 cm (16") Batoh Šedá| Materiál | Polyester |
| Pásek přes rameno | Ano |
| Maximální velikost obrazovky | 40,6 cm (16") |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Typ krytu | Batoh |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Přední kapsa | Ano |
| Držadlo | Ano |
| Ochranné funkce | Odolné proti poškrábání, Odolné vůči vodě |
| Hlavní barva produktu | Šedá |
| Kompatibilita | ASUS Vivobook Pro 16X OLED 35.50 x 24.90 x 2.29 ~ 2.29 cm Zenbook Pro 15 OLED 35.40 x 23.80 x 1.78 ~ 1.80 cm ProArt Studiobook Pro 16 Duo OLED 35.7*28.2*2. 77cm (* Tight) |
| Šířka | 300 mm |
| Hmotnost včetně balení | 470 g |
| Hmotnost | 450 g |
| Výška | 430 mm |
| Rozměry místa pro notebook | 322 x 271 x 45 mm |
| Hloubka balení | 600 mm |
| Šířka balení | 460 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Výška balení | 330 mm |
| Automatický systém sledování klasifikace komodit (CCATS) | 4202229090 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 4711387738139 |
| Materiál: | Polyester |
| Pásek přes rameno: | Ano |
| Maximální velikost obrazovky: | 40,6 cm (16") |
| Kompatibilita značky: | Univerzální |
| Typ krytu: | Batoh |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Přední kapsa: | Ano |
| Držadlo: | Ano |
| Ochranné funkce: | Odolné proti poškrábání, Odolné vůči vodě |
| Hlavní barva produktu: | Šedá |
| Kompatibilita: | ASUS Vivobook Pro 16X OLED 35.50 x 24.90 x 2.29 ~ 2.29 cm Zenbook Pro 15 OLED 35.40 x 23.80 x 1.78 ~ 1.80 cm ProArt Studiobook Pro 16 Duo OLED 35.7*28.2*2. 77cm (* Tight) |
| Šířka: | 300 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 470 g |
| Hmotnost: | 450 g |
| Výška: | 430 mm |
| Rozměry místa pro notebook: | 322 x 271 x 45 mm |
| Hloubka balení: | 600 mm |
| Šířka balení: | 460 mm |
| Hloubka: | 100 mm |
| Výška balení: | 330 mm |
| Automatický systém sledování klasifikace komodit (CCATS): | 4202229090 |
