Addison 316015 taška/batoh na laptop 39,6 cm (15.6") Černá
Kód: MOBADITOR0188Detailní popis produktu
Addison 316015 taška/batoh na laptop 39,6 cm (15.6") Černá| Integrované přihrádky | Ano |
| Pásek přes rameno | Ano |
| USB port | Ano |
| Typ krytu | Batoh |
| Rozšiřitelné | Ano |
| Země původu | Čína |
| Kompatibilita značky | Univerzální |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Materiál | Polyester |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| Typ uzávěru | Zip |
| Přihrádka na tablet | Ano |
| Věk | Všechny |
| Externí kapsy | Zadní kapsa, Kapsička v ramenním popruhu, Přední kapsa |
| Zadní kapsa | Ano |
| Interní kapsy | Kapsa na mobilní telefon, Kapsa na klíče, Kapsa na příslušenství, Kapsa na zip, Vizitka, Kapsa (přihrádka), Kapsa na dokumenty, Kapsa na tablet, Kapsička na USB flash disk, Kapsa na pero |
| Hlavní barva produktu | Černá |
| Údaje o materiálu | Oxford 900D |
| Typ pohlaví | Unisex |
| Voděodolný zip | Ne |
| Zasouvací rukojeť | Ne |
| Počet oddílů | 2 |
| Držadlo | Ano |
| Stojánek na tužky | Ano |
| Počet předních kapes | 1 |
| Ochranné funkce | Odolnost proti pádu, Odolný proti nárazům, Odolné vůči vodě |
| Přední kapsa | Ano |
| Hlasitost | 12 l |
| Rozměry místa pro notebook | 380 x 25 x 260 mm |
| Šířka | 305 mm |
| Výška | 445 mm |
| Hmotnost | 720 g |
| Hloubka | 80 mm |
| Doporučená hmotnost | 0,72 kg |
| Prodloužená hloubka | 18 cm |
| Objem při rozšíření | 20 l |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 4897038306015 |
| Integrované přihrádky: | Ano |
| Pásek přes rameno: | Ano |
| USB port: | Ano |
| Typ krytu: | Batoh |
| Rozšiřitelné: | Ano |
| Země původu: | Čína |
| Kompatibilita značky: | Univerzální |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Materiál: | Polyester |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| Typ uzávěru: | Zip |
| Přihrádka na tablet: | Ano |
| Věk: | Všechny |
| Externí kapsy: | Zadní kapsa, Kapsička v ramenním popruhu, Přední kapsa |
| Zadní kapsa: | Ano |
| Interní kapsy: | Kapsa na mobilní telefon, Kapsa na klíče, Kapsa na příslušenství, Kapsa na zip, Vizitka, Kapsa (přihrádka), Kapsa na dokumenty, Kapsa na tablet, Kapsička na USB flash disk, Kapsa na pero |
| Hlavní barva produktu: | Černá |
| Údaje o materiálu: | Oxford 900D |
| Typ pohlaví: | Unisex |
| Voděodolný zip: | Ne |
| Zasouvací rukojeť: | Ne |
| Počet oddílů: | 2 |
| Držadlo: | Ano |
| Stojánek na tužky: | Ano |
| Počet předních kapes: | 1 |
| Ochranné funkce: | Odolnost proti pádu, Odolný proti nárazům, Odolné vůči vodě |
| Přední kapsa: | Ano |
| Hlasitost: | 12 l |
| Rozměry místa pro notebook: | 380 x 25 x 260 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Výška: | 445 mm |
| Hmotnost: | 720 g |
| Hloubka: | 80 mm |
| Doporučená hmotnost: | 0,72 kg |
| Prodloužená hloubka: | 18 cm |
| Objem při rozšíření: | 20 l |
