Addison 311015 taška/batoh na notebook 39,6 cm (15.6") Černá, Burgundsko
Kód: MOBADITOR0182Detailní popis produktu
Addison 311015 taška/batoh na notebook 39,6 cm (15.6") Černá, Burgundsko| Zadní kapsa | Ne |
| Prostor pro klávesnici | Ne |
| HP segment | Firemní |
| Materiál | Nylon |
| Rozšiřitelné | Ne |
| Maximální velikost obrazovky | 39,6 cm (15.6") |
| Pevný přední panel | Ne |
| Typ krytu | Batoh |
| Hlavní barva produktu | Burgundsko, Černá |
| Kompatibilita značky | Jakékoliv značky |
| Ochranné funkce | Odolné vůči vodě |
| Přihrádka na tablet | Ne |
| Externí kapsy | Přední kapsa, Horní kapsa, Postranní kapsa |
| Počet oddílů | 3 |
| Počet předních kapes | 1 |
| Interní kapsy | Kapsa na dokumenty, Kapsa na klíče, Kapsa na pero, Kapsa na zip, Kapsa na mobilní telefon |
| Ochrana proti dešti | Ano |
| Kombinační zámky | Ne |
| Přihrádka na sluchátka | Ne |
| Pásek přes rameno | Ne |
| Povrchové zbarvení | Jednobarevný |
| USB port | Ne |
| Držadlo | Ano |
| Integrované přihrádky | Ano |
| Přední kapsa | Ano |
| Šířka | 420 mm |
| Tloušťka | 11 cm |
| Doporučená hmotnost | 1,1 kg |
| Výška | 310 mm |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Hloubka | 110 mm |
| Obsahuje myš | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags / backpacks / cases |
|---|---|
| EAN: | 4897038491025 |
| Zadní kapsa: | Ne |
| Prostor pro klávesnici: | Ne |
| HP segment: | Firemní |
| Materiál: | Nylon |
| Rozšiřitelné: | Ne |
| Maximální velikost obrazovky: | 39,6 cm (15.6") |
| Pevný přední panel: | Ne |
| Typ krytu: | Batoh |
| Hlavní barva produktu: | Burgundsko, Černá |
| Kompatibilita značky: | Jakékoliv značky |
| Ochranné funkce: | Odolné vůči vodě |
| Přihrádka na tablet: | Ne |
| Externí kapsy: | Přední kapsa, Horní kapsa, Postranní kapsa |
| Počet oddílů: | 3 |
| Počet předních kapes: | 1 |
| Interní kapsy: | Kapsa na dokumenty, Kapsa na klíče, Kapsa na pero, Kapsa na zip, Kapsa na mobilní telefon |
| Ochrana proti dešti: | Ano |
| Kombinační zámky: | Ne |
| Přihrádka na sluchátka: | Ne |
| Pásek přes rameno: | Ne |
| Povrchové zbarvení: | Jednobarevný |
| USB port: | Ne |
| Držadlo: | Ano |
| Integrované přihrádky: | Ano |
| Přední kapsa: | Ano |
| Šířka: | 420 mm |
| Tloušťka: | 11 cm |
| Doporučená hmotnost: | 1,1 kg |
| Výška: | 310 mm |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Hloubka: | 110 mm |
| Obsahuje myš: | Ne |
