TOPEAK MTS TRUNKBAG DXP
Kód: SIRTPKTOR0035Detailní popis produktu
TOPEAK MTS TRUNKBAG DXP| Barva | Černá |
| Úchyty | Ano |
| Kapacita | 19,4 l |
| Model | Taška na kolo |
| Pásek přes rameno | Ano |
| Nastavitelný popruh přes rameno | Ano |
| Způsob uchycení | Přední/zadní |
| Reflexní prvky | Ano |
| Materiál | Polyester 600D |
| Počet oddílů | 3 |
| Šířka | 360 mm |
| Hmotnost | 940 g |
| Výška | 290 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Varování | Skladujte na suchém místě mimo dosah tepla., Vyhněte se kontaktu s ostrými předměty., Pravidelně kontrolujte stav zapínání. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags and panniers |
|---|---|
| EAN: | 4710069709382 |
| Barva: | Černá |
| Úchyty: | Ano |
| Kapacita: | 19,4 l |
| Model: | Taška na kolo |
| Pásek přes rameno: | Ano |
| Nastavitelný popruh přes rameno: | Ano |
| Způsob uchycení: | Přední/zadní |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Materiál: | Polyester 600D |
| Počet oddílů: | 3 |
| Šířka: | 360 mm |
| Hmotnost: | 940 g |
| Výška: | 290 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Varování: | Skladujte na suchém místě mimo dosah tepla., Vyhněte se kontaktu s ostrými předměty., Pravidelně kontrolujte stav zapínání. |
