Brašna na kolo Topeak Loader Midloader (pod rám 4,5 litru)
Kód: SIRTPKTOR0003Detailní popis produktu
Brašna na kolo Topeak Loader Midloader (pod rám 4,5 litru)| Průměr závaží 1 | 6,5 kg |
| Způsob uchycení | Suchý zip |
| Voděodolný | Ano |
| Barva | Zelená |
| Model | Taška na kolo |
| Materiál | Polyethylen, nylon |
| Hmotnost | 195 g |
| Výška | 120 mm |
| Hlasitost | 4,5 l |
| Šířka | 60 mm |
| Hloubka | 460 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags and panniers |
|---|---|
| EAN: | 4710069680155 |
| Průměr závaží 1: | 6,5 kg |
| Způsob uchycení: | Suchý zip |
| Voděodolný: | Ano |
| Barva: | Zelená |
| Model: | Taška na kolo |
| Materiál: | Polyethylen, nylon |
| Hmotnost: | 195 g |
| Výška: | 120 mm |
| Hlasitost: | 4,5 l |
| Šířka: | 60 mm |
| Hloubka: | 460 mm |
