Brašna na kolo Topeak Loader Frontloader (8 litrů na řídítka)
Kód: SIRTPKTOR0001Detailní popis produktu
Brašna na kolo Topeak Loader Frontloader (8 litrů na řídítka)| Model | Taška na kolo |
| Průměr závaží 1 | 5 kg |
| Materiál | Polyethylen, EVA, PU |
| Voděodolný | Ano |
| Způsob uchycení | Pásy, držáky |
| Barva | Černá, Limetka |
| Šířka | 500 mm |
| Hmotnost | 325 g |
| Výška | 150 mm |
| Hlasitost | 8 l |
| Hloubka | 150 mm |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s ostrými předměty., Skladujte na suchém místě mimo dosah tepla., Pravidelně kontrolujte stav zapínání. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags and panniers |
|---|---|
| EAN: | 4710069687062 |
| Model: | Taška na kolo |
| Průměr závaží 1: | 5 kg |
| Materiál: | Polyethylen, EVA, PU |
| Voděodolný: | Ano |
| Způsob uchycení: | Pásy, držáky |
| Barva: | Černá, Limetka |
| Šířka: | 500 mm |
| Hmotnost: | 325 g |
| Výška: | 150 mm |
| Hlasitost: | 8 l |
| Hloubka: | 150 mm |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s ostrými předměty., Skladujte na suchém místě mimo dosah tepla., Pravidelně kontrolujte stav zapínání. |
