Brašna na kolo Topeak BackLoader X, 15 l, černá
Kód: SIRTPKTOR0019Detailní popis produktu
Brašna na kolo Topeak BackLoader X, 15 l, černá| Vnitřní kapacita | 15 l |
| Model | Taška na kolo |
| Materiál | Polymer, Polyethylen, nylon |
| Barva | Černá |
| Způsob uchycení | Suchý zip |
| Voděodolný | Ano |
| Maximální zátěž | 5 kg |
| Hmotnost | 570 g |
| Šířka | 510 mm |
| Výška | 220 mm |
| Hloubka | 240 mm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags and panniers |
|---|---|
| EAN: | 4710069706435 |
| Vnitřní kapacita: | 15 l |
| Model: | Taška na kolo |
| Materiál: | Polymer, Polyethylen, nylon |
| Barva: | Černá |
| Způsob uchycení: | Suchý zip |
| Voděodolný: | Ano |
| Maximální zátěž: | 5 kg |
| Hmotnost: | 570 g |
| Šířka: | 510 mm |
| Výška: | 220 mm |
| Hloubka: | 240 mm |
