Trekingový batoh - Gregory Juno 24 Vintage Blue
Kód: SURGRGTPO0037Detailní popis produktu
Trekingový batoh - Gregory Juno 24 Vintage Blue| Typ uzávěru | Spona s postranním uvolněním, Zip |
| Aktivita | Turistika, Trekking |
| Typ pohlaví | Ženy |
| Držadlo | Ano |
| Reflexní prvky | Ano |
| Hlavní barva produktu | Modrá |
| Typ postranní kapsy | Kapsy ze síťoviny |
| Externí kapsy | Postranní kapsa x 2, Horní kapsa, Přední kapsa, Bederní pas s kapsou |
| Bederní pás | Ano |
| Interní kapsy | Přihrádka na hydratační systém, Kapsy ze síťoviny |
| Bezpečnostní píšťalka | Ano |
| Název barvy | Vintage Blue |
| Ochrana proti dešti | Ano |
| Přizpůsobitelné popruhy | Ano |
| Overall recycled content | 50% |
| Materiál | Polyester, EVA, Pěna, Nylon |
| Poutka pro upevnění turistického vybavení | Ano |
| Kvalita držatel | 1 |
| Popruh | Ano |
| Ventilace zad | Ano |
| Zádový podpěrný systém | Ano |
| Umístění větrání | Polstrovaná záda |
| Otvor pro vkládání | Vršek |
| Včetně hydratačního systému | Ne |
| Ventilace | Ano |
| Šířka | 280 mm |
| Vnitřní kapacita | 24 l |
| Hmotnost | 880 g |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Pouzdro | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 5400520150523 |
| Typ uzávěru: | Spona s postranním uvolněním, Zip |
| Aktivita: | Turistika, Trekking |
| Typ pohlaví: | Ženy |
| Držadlo: | Ano |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Modrá |
| Typ postranní kapsy: | Kapsy ze síťoviny |
| Externí kapsy: | Postranní kapsa x 2, Horní kapsa, Přední kapsa, Bederní pas s kapsou |
| Bederní pás: | Ano |
| Interní kapsy: | Přihrádka na hydratační systém, Kapsy ze síťoviny |
| Bezpečnostní píšťalka: | Ano |
| Název barvy: | Vintage Blue |
| Ochrana proti dešti: | Ano |
| Přizpůsobitelné popruhy: | Ano |
| Overall recycled content: | 50% |
| Materiál: | Polyester, EVA, Pěna, Nylon |
| Poutka pro upevnění turistického vybavení: | Ano |
| Kvalita držatel: | 1 |
| Popruh: | Ano |
| Ventilace zad: | Ano |
| Zádový podpěrný systém: | Ano |
| Umístění větrání: | Polstrovaná záda |
| Otvor pro vkládání: | Vršek |
| Včetně hydratačního systému: | Ne |
| Ventilace: | Ano |
| Šířka: | 280 mm |
| Vnitřní kapacita: | 24 l |
| Hmotnost: | 880 g |
| Výška: | 520 mm |
| Hloubka: | 300 mm |
| Pouzdro: | Ano |
