Taška na kosmetiku - Deuter Wash Center Lite I
Kód: SURDUTTPO0223Detailní popis produktu
Taška na kosmetiku - Deuter Wash Center Lite I| Interní kapsy | Kapsa na zip, Přihrádky, Kapsy ze síťoviny |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Black |
| Pověsitelný | Ano |
| Typ uzávěru | Zip |
| Vnitřní kapacita | 1,5 l |
| Hmotnost | 65 g |
| Výška | 160 mm |
| Šířka | 200 mm |
| Hloubka | 50 mm |
| Varování | Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání., Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051118130 |
| Interní kapsy: | Kapsa na zip, Přihrádky, Kapsy ze síťoviny |
| Barva: | Černá |
| Název barvy: | Black |
| Pověsitelný: | Ano |
| Typ uzávěru: | Zip |
| Vnitřní kapacita: | 1,5 l |
| Hmotnost: | 65 g |
| Výška: | 160 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Varování: | Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání., Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu. |
