Batoh na kolo - Deuter Race Air 14+3
Kód: SURDUTTPO0187Detailní popis produktu
Batoh na kolo - Deuter Race Air 14+3| Materiál | Polyamid (PA), Polyester |
| Držadlo | Ano |
| Typ pohlaví | Jakékoliv pohlaví |
| Kvalita držatel | 1 |
| Externí kapsy | Spodní kapsa, Horní kapsa, Postranní kapsa x 2 |
| Bederní pás | Ano |
| Interní kapsy | Kapsa na zip, Přihrádka na hydratační systém, Kapsy ze síťoviny, Kapsa na mokré věci |
| Typ uzávěru | Zip |
| Typ postranní kapsy | Kapsy ze síťoviny |
| Aktivita | Jízda na kole |
| Přizpůsobitelné popruhy | Ano |
| Celkové množství recyklovaných materiálů použitých při výrobě | 100% |
| Ochrana proti dešti | Ano |
| Reflexní prvky | Ano |
| Popruh | Ano |
| Hlavní barva produktu | Zelená |
| Název barvy | Atlantic-ink |
| Otvor pro vkládání | Vršek |
| Včetně hydratačního systému | Ne |
| Ventilace zad | Ano |
| Umístění větrání | Polstrovaná záda, Bederní pás |
| Ventilace | Ano |
| Výška | 460 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Vnitřní kapacita | 14 l |
| Hmotnost | 940 g |
| Pouzdro | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051149394 |
| Materiál: | Polyamid (PA), Polyester |
| Držadlo: | Ano |
| Typ pohlaví: | Jakékoliv pohlaví |
| Kvalita držatel: | 1 |
| Externí kapsy: | Spodní kapsa, Horní kapsa, Postranní kapsa x 2 |
| Bederní pás: | Ano |
| Interní kapsy: | Kapsa na zip, Přihrádka na hydratační systém, Kapsy ze síťoviny, Kapsa na mokré věci |
| Typ uzávěru: | Zip |
| Typ postranní kapsy: | Kapsy ze síťoviny |
| Aktivita: | Jízda na kole |
| Přizpůsobitelné popruhy: | Ano |
| Celkové množství recyklovaných materiálů použitých při výrobě: | 100% |
| Ochrana proti dešti: | Ano |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Popruh: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Zelená |
| Název barvy: | Atlantic-ink |
| Otvor pro vkládání: | Vršek |
| Včetně hydratačního systému: | Ne |
| Ventilace zad: | Ano |
| Umístění větrání: | Polstrovaná záda, Bederní pás |
| Ventilace: | Ano |
| Výška: | 460 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 180 mm |
| Vnitřní kapacita: | 14 l |
| Hmotnost: | 940 g |
| Pouzdro: | Ano |
