Batoh na kolo - Deuter Amager 25+5 Graphite
Kód: SURDUTTPO0271Detailní popis produktu
Batoh na kolo - Deuter Amager 25+5 Graphite| Ochrana proti dešti | Ano |
| Kvalita držatel | 1 |
| Externí kapsy | Horní kapsa, Postranní kapsa |
| Materiál | Polyamid (PA) |
| Interní kapsy | Kapsa na notebook 15", Přihrádka na hydratační systém, Kapsy ze síťoviny, kapsa na cennosti |
| Aktivita | Jízda na kole |
| Popruh | Ano |
| Přizpůsobitelné popruhy | Ano |
| Reflexní prvky | Ano |
| Voděodolný | Ano |
| Typ uzávěru | Zip |
| Název barvy | Atlantic-desert |
| Bederní pás | Ano |
| Hlavní barva produktu | Grafit |
| Typ pohlaví | Jakékoliv pohlaví |
| Specifické vlastnosti | Poutka pro připevnění držáku na helmu, rolovací uzávěr pro větší objem |
| Držadlo | Ano |
| Ventilace zad | Ano |
| Včetně hydratačního systému | Ne |
| Umístění větrání | Polstrování zad, Bederní pás, Ramenní popruhy |
| Otvor pro vkládání | Vršek |
| Ventilace | Ano |
| Výška | 480 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Šířka | 300 mm |
| Vnitřní kapacita | 25+ 5 l |
| Hmotnost | 970 g |
| Pouzdro | Ne |
| Varování | Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu., Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Bags, backpacks, organizers |
|---|---|
| EAN: | 4046051130040 |
| Ochrana proti dešti: | Ano |
| Kvalita držatel: | 1 |
| Externí kapsy: | Horní kapsa, Postranní kapsa |
| Materiál: | Polyamid (PA) |
| Interní kapsy: | Kapsa na notebook 15", Přihrádka na hydratační systém, Kapsy ze síťoviny, kapsa na cennosti |
| Aktivita: | Jízda na kole |
| Popruh: | Ano |
| Přizpůsobitelné popruhy: | Ano |
| Reflexní prvky: | Ano |
| Voděodolný: | Ano |
| Typ uzávěru: | Zip |
| Název barvy: | Atlantic-desert |
| Bederní pás: | Ano |
| Hlavní barva produktu: | Grafit |
| Typ pohlaví: | Jakékoliv pohlaví |
| Specifické vlastnosti: | Poutka pro připevnění držáku na helmu, rolovací uzávěr pro větší objem |
| Držadlo: | Ano |
| Ventilace zad: | Ano |
| Včetně hydratačního systému: | Ne |
| Umístění větrání: | Polstrování zad, Bederní pás, Ramenní popruhy |
| Otvor pro vkládání: | Vršek |
| Ventilace: | Ano |
| Výška: | 480 mm |
| Hloubka: | 180 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Vnitřní kapacita: | 25+ 5 l |
| Hmotnost: | 970 g |
| Pouzdro: | Ne |
| Varování: | Ujistěte se, že všechny upevňovací prvky a zámky jsou bezpečně zajištěny, aby nedošlo ke ztrátě obsahu., Nepřetěžujte batoh, abyste předešli poranění zad., Pravidelně kontrolujte stav batohu, zejména švů a popruhů, abyste zajistili jeho odolnost a bezpečné používání. |
