Makita DGA504Z Akumulátorová úhlová bruska 125 mm Li-ion LXT 18V, bez baterie
Kód: NAKMAKSKA0025Detailní popis produktu
Makita DGA504Z Akumulátorová úhlová bruska 125 mm Li-ion LXT 18V, bez baterie| Měkký start | Ano |
| Typ motoru | Bezkartáčový motor |
| Snadné uchopení | Ano |
| Barva | Černá, Šedá, Modrá |
| Balení baterií | Ne |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Napětí baterie | 18 V |
| Vyjímatelná baterie | Ano |
| Pouzdro na přenášení | Ne |
| Nabíječka | Ne |
| Výška | 145 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Hmotnost | 2,3 kg |
| Hloubka | 326 mm |
| Velikost otvoru | 2,22 cm |
| Nejistota hladiny zvuku | 3 dB |
| Průměr brusného kotouče | 12,5 cm |
| Hladina akustického výkonu | 79 dB |
| Volnoběžná rychlost (max) | 11000 ot/min |
| Varování | Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Výrobek obsahuje baterie, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, pokud nejsou řádně zlikvidovány., Nošení vhodných osobních ochranných prostředků, jako jsou rukavice a ochranné brýle. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Angle grinders |
|---|---|
| EAN: | 088381683920 |
| Měkký start: | Ano |
| Typ motoru: | Bezkartáčový motor |
| Snadné uchopení: | Ano |
| Barva: | Černá, Šedá, Modrá |
| Balení baterií: | Ne |
| Napájecí zdroj: | Baterie |
| Napětí baterie: | 18 V |
| Vyjímatelná baterie: | Ano |
| Pouzdro na přenášení: | Ne |
| Nabíječka: | Ne |
| Výška: | 145 mm |
| Šířka: | 140 mm |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Hloubka: | 326 mm |
| Velikost otvoru: | 2,22 cm |
| Nejistota hladiny zvuku: | 3 dB |
| Průměr brusného kotouče: | 12,5 cm |
| Hladina akustického výkonu: | 79 dB |
| Volnoběžná rychlost (max): | 11000 ot/min |
| Varování: | Vyhněte se kontaktu s vodou a vlhkostí., Výrobek obsahuje baterie, které mohou být škodlivé pro životní prostředí, pokud nejsou řádně zlikvidovány., Nošení vhodných osobních ochranných prostředků, jako jsou rukavice a ochranné brýle. |
