Procesor AMD Ryzen 5 9500F – Tray
Kód: PROAMDRYZ0348Detailní popis produktu
Procesor AMD Ryzen 5 9500F – Tray| Výrobce procesoru | AMD |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Takt procesoru | 3,8 GHz |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Model procesoru | 9500F |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 32 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Podpora instrukčních sad | MMX-plus, SSSE3, AVX 2.0, SSE3, SHA, AES, AVX-512, SSE2, AVX, SSE, SSE4.2, SSE4.1, AMD-V, FMA3, SSE4A |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 28 |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3600, 5600 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| ECC | Ano |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| Počet portů USB | 5 |
| USB verze | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Takt procesoru: | 3,8 GHz |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Model procesoru: | 9500F |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 32 MB |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5 GHz |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Podpora instrukčních sad: | MMX-plus, SSSE3, AVX 2.0, SSE3, SHA, AES, AVX-512, SSE2, AVX, SSE, SSE4.2, SSE4.1, AMD-V, FMA3, SSE4A |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express: | 28 |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 3600, 5600 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 192 GB |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| ECC: | Ano |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| Počet portů USB: | 5 |
| USB verze: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
