AMD Ryzen 9 9950X procesor 4,3 GHz 80 MB L2 & L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0299Detailní popis produktu
AMD Ryzen 9 9950X procesor 4,3 GHz 80 MB L2 & L3 Tác| Thermal Design Power (TDP) | 170 W |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Včetně chladiče | Ne |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Počet vláken procesoru | 32 |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,7 GHz |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 9000 Series |
| Model procesoru | 9950X |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 80 MB |
| Základní frekvence procesoru | 4,3 GHz |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Podpora instrukčních sad | AVX-512, AVX, SSE, SSE4.2, AES, SSE4.1, SSE2, AVX 2.0, SSE3, SSSE3 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3600 MHz, 5600 |
| ECC | Ano |
| Non-ECC | Ano |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Základní grafická frekvence | 2200 MHz |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Thermal Design Power (TDP): | 170 W |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Typ paměti cache procesoru: | L2 & L3 |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Počet vláken procesoru: | 32 |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,7 GHz |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Model procesoru: | 9950X |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 80 MB |
| Základní frekvence procesoru: | 4,3 GHz |
| Litografie procesoru: | 4 nm |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Podpora instrukčních sad: | AVX-512, AVX, SSE, SSE4.2, AES, SSE4.1, SSE2, AVX 2.0, SSE3, SSSE3 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 192 GB |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 3600 MHz, 5600 |
| ECC: | Ano |
| Non-ECC: | Ano |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Základní grafická frekvence: | 2200 MHz |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
