AMD Ryzen 9 9950X procesor 4,3 GHz 80 MB L2 & L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0293Detailní popis produktu
AMD Ryzen 9 9950X procesor 4,3 GHz 80 MB L2 & L3 Krabice| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Počet vláken procesoru | 32 |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,7 GHz |
| Thermal Design Power (TDP) | 170 W |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Počet jader procesoru | 16 |
| Model procesoru | 9950X |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 80 MB |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| Včetně chladiče | Ne |
| Základní frekvence procesoru | 4,3 GHz |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.2, SSSE3, AVX, SSE, AVX-512, SSE2, SSE4.1, AVX 2.0, SSE3, AES |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5600, 3600 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Non-ECC | Ano |
| ECC | Ano |
| Základní grafická frekvence | 2200 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143315272 |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Počet vláken procesoru: | 32 |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,7 GHz |
| Thermal Design Power (TDP): | 170 W |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Počet jader procesoru: | 16 |
| Model procesoru: | 9950X |
| Typ paměti cache procesoru: | L2 & L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 80 MB |
| Litografie procesoru: | 4 nm |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Základní frekvence procesoru: | 4,3 GHz |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Podpora instrukčních sad: | SSE4.2, SSSE3, AVX, SSE, AVX-512, SSE2, SSE4.1, AVX 2.0, SSE3, AES |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 192 GB |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 5600, 3600 |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Non-ECC: | Ano |
| ECC: | Ano |
| Základní grafická frekvence: | 2200 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
