AMD Ryzen 9 9900X procesor 4,4 GHz 76 MB L2 & L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0294Detailní popis produktu
AMD Ryzen 9 9900X procesor 4,4 GHz 76 MB L2 & L3 Krabice| Počet jader procesoru | 12 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 76 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,6 GHz |
| Model procesoru | 9900X |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| Včetně chladiče | Ne |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Základní frekvence procesoru | 4,4 GHz |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 9000 Series |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Počet vláken procesoru | 24 |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Podpora instrukčních sad | AVX 2.0, SSE3, SSE4.1, SSSE3, AVX, SSE, AVX-512, SSE2, SSE4.2, AES |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5600, 3600 |
| Non-ECC | Ano |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| ECC | Ano |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon |
| Základní grafická frekvence | 2200 MHz |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143315296 |
| Počet jader procesoru: | 12 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 76 MB |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,6 GHz |
| Model procesoru: | 9900X |
| Thermal Design Power (TDP): | 120 W |
| Typ paměti cache procesoru: | L2 & L3 |
| Litografie procesoru: | 4 nm |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Základní frekvence procesoru: | 4,4 GHz |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Počet vláken procesoru: | 24 |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Podpora instrukčních sad: | AVX 2.0, SSE3, SSE4.1, SSSE3, AVX, SSE, AVX-512, SSE2, SSE4.2, AES |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 5600, 3600 |
| Non-ECC: | Ano |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 192 GB |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| ECC: | Ano |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon |
| Základní grafická frekvence: | 2200 MHz |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
