AMD Ryzen 9 7900 procesor 3,7 GHz 64 MB L3
Kód: PROAMDRYZ0309Detailní popis produktu
AMD Ryzen 9 7900 procesor 3,7 GHz 64 MB L3| Včetně chladiče | Ne |
| Počet jader procesoru | 12 |
| Model procesoru | 7900 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 64 MB |
| Krabice | Ne |
| Základní frekvence procesoru | 3,7 GHz |
| Počet vláken procesoru | 24 |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,4 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Litografie procesoru | 5 nm |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5200 MHz, 3600 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Základní grafická frekvence | 2200 MHz |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Včetně chladiče: | Ne |
| Počet jader procesoru: | 12 |
| Model procesoru: | 7900 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 64 MB |
| Krabice: | Ne |
| Základní frekvence procesoru: | 3,7 GHz |
| Počet vláken procesoru: | 24 |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,4 GHz |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Litografie procesoru: | 5 nm |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 5200 MHz, 3600 |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Základní grafická frekvence: | 2200 MHz |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon Graphics |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
