AMD Ryzen 9 7900 procesor 3,7 GHz 64 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0230Detailní popis produktu
AMD Ryzen 9 7900 procesor 3,7 GHz 64 MB L3 Krabice| Počet jader procesoru | 12 |
| Včetně chladiče | Ano |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 64 MB |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 7000 Series |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Model procesoru | 7900 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 9 |
| Počet vláken procesoru | 24 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,4 GHz |
| Litografie procesoru | 5 nm |
| Základní frekvence procesoru | 3,7 GHz |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11/10 64-bit, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3600, 5200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| ECC | Ano |
| Non-ECC | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Základní grafická frekvence | 2200 MHz |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143314466 |
| Počet jader procesoru: | 12 |
| Včetně chladiče: | Ano |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 64 MB |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 7000 Series |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Model procesoru: | 7900 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 9 |
| Počet vláken procesoru: | 24 |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,4 GHz |
| Litografie procesoru: | 5 nm |
| Základní frekvence procesoru: | 3,7 GHz |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 64-bit, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 3600, 5200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| ECC: | Ano |
| Non-ECC: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Základní grafická frekvence: | 2200 MHz |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
