AMD Ryzen 7 9800X3D procesor 4,7 GHz 96 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0332Detailní popis produktu
AMD Ryzen 7 9800X3D procesor 4,7 GHz 96 MB L3 Tác| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 96 MB |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 120 W |
| Model procesoru | 9800X3D |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,2 GHz |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Včetně chladiče | Ne |
| Základní frekvence procesoru | 4,7 GHz |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.2, AVX, SSE, AVX 2.0, SSE3, AES, AVX-512, SSE2, SSE4.1, SSSE3 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 28 |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| ECC | Ano |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5600, 3600 |
| Základní grafická frekvence | 2200 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| USB verze | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet portů USB | 5 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 96 MB |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Thermal Design Power (TDP): | 120 W |
| Model procesoru: | 9800X3D |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,2 GHz |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Litografie procesoru: | 4 nm |
| Počet vláken procesoru: | 16 |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Základní frekvence procesoru: | 4,7 GHz |
| Podpora instrukčních sad: | SSE4.2, AVX, SSE, AVX 2.0, SSE3, AES, AVX-512, SSE2, SSE4.1, SSSE3 |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Maximální počet linek PCI Express: | 28 |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| ECC: | Ano |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 192 GB |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 5600, 3600 |
| Základní grafická frekvence: | 2200 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon Graphics |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| USB verze: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Počet portů USB: | 5 |
