AMD Ryzen 7 9700X procesor 3,8 GHz 40 MB L2 & L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0295Detailní popis produktu
AMD Ryzen 7 9700X procesor 3,8 GHz 40 MB L2 & L3 Krabice| Generace procesoru | AMD Ryzen 9000 Series |
| Základní frekvence procesoru | 3,8 GHz |
| Včetně chladiče | Ne |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,5 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 40 MB |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| Typ paměti cache procesoru | L2 & L3 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Model procesoru | 9700X |
| Podpora instrukčních sad | AVX, SSE, SSE4.1, AVX 2.0, SSE3, AVX-512, SSE2, SSE4.2, SSSE3, AES |
| Maximální počet linek PCI Express | 28 |
| Verze PCI Express slotů | 5.0 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Non-ECC | Ano |
| ECC | Ano |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 5600, 3600 |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem | 192 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Základní grafická frekvence | 2200 MHz |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| Počet portů USB | 5 |
| USB verze | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143315593 |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 9000 Series |
| Základní frekvence procesoru: | 3,8 GHz |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5,5 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 40 MB |
| Litografie procesoru: | 4 nm |
| Typ paměti cache procesoru: | L2 & L3 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Počet vláken procesoru: | 16 |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Model procesoru: | 9700X |
| Podpora instrukčních sad: | AVX, SSE, SSE4.1, AVX 2.0, SSE3, AVX-512, SSE2, SSE4.2, SSSE3, AES |
| Maximální počet linek PCI Express: | 28 |
| Verze PCI Express slotů: | 5.0 |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Non-ECC: | Ano |
| ECC: | Ano |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 5600, 3600 |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Maximální interní paměť podporovaná procesorem: | 192 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Základní grafická frekvence: | 2200 MHz |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| Počet portů USB: | 5 |
| USB verze: | 2.0/3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
