AMD Ryzen 7 8700F procesor 4,1 GHz 16 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0320Detailní popis produktu
AMD Ryzen 7 8700F procesor 4,1 GHz 16 MB L3 Tác| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Včetně chladiče | Ne |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5 GHz |
| Nastavitelný TDP-up | 65 W |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 8000 Series |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesoru | 8700F |
| Nastavitelný TDP-down | 45 W |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Základní frekvence procesoru | 4,1 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Podpora instrukčních sad | SSE4.1, AVX, SSE, AVX 2.0, SSE3, SSSE3, MMX, AES, AVX-512, SSE2, SSE4.2 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Maximální počet linek PCI Express | 20 |
| Verze PCI Express slotů | 4.0 |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3600, 5200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| Počet portů USB | 5 |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Výkon NPU až | 16 TOPs |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 5 GHz |
| Nastavitelný TDP-up: | 65 W |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 8000 Series |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 16 MB |
| Litografie procesoru: | 4 nm |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesoru: | 8700F |
| Nastavitelný TDP-down: | 45 W |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Počet vláken procesoru: | 16 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Základní frekvence procesoru: | 4,1 GHz |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Podpora instrukčních sad: | SSE4.1, AVX, SSE, AVX 2.0, SSE3, SSSE3, MMX, AES, AVX-512, SSE2, SSE4.2 |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Maximální počet linek PCI Express: | 20 |
| Verze PCI Express slotů: | 4.0 |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 3600, 5200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| Počet portů USB: | 5 |
| Neurální procesorová jednotka (NPU): | AMD Ryzen AI |
| Výkon NPU až: | 16 TOPs |
