AMD Ryzen 5 8400F procesor 4,2 GHz 16 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0318Detailní popis produktu
AMD Ryzen 5 8400F procesor 4,2 GHz 16 MB L3 Tác| Nastavitelný TDP-down | 45 W |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Základní frekvence procesoru | 4,2 GHz |
| Nastavitelný TDP-up | 65 W |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 8000 Series |
| Včetně chladiče | Ne |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Model procesoru | 8400F |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Litografie procesoru | 4 nm |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Patice procesoru | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,7 GHz |
| Oblast trhu | Desktop |
| Verze PCI Express slotů | 4.0 |
| Maximální počet linek PCI Express | 20 |
| Podpora instrukčních sad | AVX 2.0, SSE3, AVX, SSE, SSE4.1, AVX-512, SSE2, MMX, AES |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 3600, 5200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| Počet portů USB | 5 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Nastavitelný TDP-down: | 45 W |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Základní frekvence procesoru: | 4,2 GHz |
| Nastavitelný TDP-up: | 65 W |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 8000 Series |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Model procesoru: | 8400F |
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Litografie procesoru: | 4 nm |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 16 MB |
| Patice procesoru: | Zásuvka AM5 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,7 GHz |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Verze PCI Express slotů: | 4.0 |
| Maximální počet linek PCI Express: | 20 |
| Podpora instrukčních sad: | AVX 2.0, SSE3, AVX, SSE, SSE4.1, AVX-512, SSE2, MMX, AES |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 10/11 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 3600, 5200 MHz |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
| Počet portů USB: | 5 |
