AMD Ryzen 5 4500 procesor 3,6 GHz 8 MB L3 Krabice
Kód: PROAMDRYZ0217Detailní popis produktu
AMD Ryzen 5 4500 procesor 3,6 GHz 8 MB L3 Krabice| Základní frekvence procesoru | 3,6 GHz |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 4000 Series |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,1 GHz |
| Počet vláken procesoru | 12 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 8 MB |
| Model procesoru | 4500 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 5 |
| Litografie procesoru | 7 nm |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Integrovaný grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Kód harmonizovaného systému | 85423119 |
| Varování | Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| EAN: | 730143314114 |
| Základní frekvence procesoru: | 3,6 GHz |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 4000 Series |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,1 GHz |
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Patice procesoru: | Socket AM4 |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 8 MB |
| Model procesoru: | 4500 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 5 |
| Litografie procesoru: | 7 nm |
| Verze PCI Express slotů: | 3.0 |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR4-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Kód harmonizovaného systému: | 85423119 |
| Varování: | Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše., Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození. |
