AMD Ryzen 3 3200G procesor 3,6 GHz 4 MB L3 Tác
Kód: PROAMDRYZ0247Detailní popis produktu
AMD Ryzen 3 3200G procesor 3,6 GHz 4 MB L3 Tác| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Počet jader procesoru | 4 |
| Litografie procesoru | 12 nm |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 4 MB |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 3 |
| Model procesoru | 3200G |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Provozní režimy procesoru | 64bitový |
| Včetně chladiče | Ne |
| Základní frekvence procesoru | 3,6 GHz |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Generace procesoru | AMD Ryzen 3000 Series |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Komponent pro | PC |
| Oblast trhu | Desktop |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2933 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Vega 8 |
| Maximální dynamická grafická frekvence | 1250 MHz |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Varování | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Počet jader procesoru: | 4 |
| Litografie procesoru: | 12 nm |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 4 MB |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 3 |
| Model procesoru: | 3200G |
| Patice procesoru: | Socket AM4 |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Provozní režimy procesoru: | 64bitový |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Základní frekvence procesoru: | 3,6 GHz |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Generace procesoru: | AMD Ryzen 3000 Series |
| Počet vláken procesoru: | 4 |
| Komponent pro: | PC |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR4-SDRAM |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 2933 |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon Vega 8 |
| Maximální dynamická grafická frekvence: | 1250 MHz |
| Diskrétní model grafického adaptéru: | Není dostupný |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
| Varování: | Procesory se mohou během provozu velmi zahřát. Ujistěte se, že jsou dostatečně chlazeny., Používejte vhodné vybavení pro montáž procesoru, abyste zabránili mechanickému poškození., Procesory obsahují elektronické součástky, které mohou být škodlivé pro životní prostředí. Nevyhazujte je do běžného odpadkového koše. |
