AMD Ryzen™ 5 5500GT tray - procesor
Kód: PROAMDRYZ0274Detailní popis produktu
AMD Ryzen™ 5 5500GT tray - procesor| Počet vláken procesoru | 12 |
| Počet jader procesoru | 6 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,4 GHz |
| Včetně chladiče | Ne |
| Thermal Design Power (TDP) | 65 W |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Základní frekvence procesoru | 3,6 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Patice procesoru | Socket AM4 |
| Litografie procesoru | TSMC 7nm FinFET |
| Krabice | Ne |
| Model procesoru | 5500GT |
| Typ procesoru | 5th Generation AMD Ryzen™ 5 |
| Oblast trhu | Desktop |
| Verze PCI Express slotů | 3.0 |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Frekvence paměti podporované procesorem | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Typy paměti podporované procesorem | DDR4 |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Základní grafická frekvence | 1900 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | AMD Ryzen processors |
|---|---|
| Počet vláken procesoru: | 12 |
| Počet jader procesoru: | 6 |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,4 GHz |
| Včetně chladiče: | Ne |
| Thermal Design Power (TDP): | 65 W |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Základní frekvence procesoru: | 3,6 GHz |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 16 MB |
| Patice procesoru: | Socket AM4 |
| Litografie procesoru: | TSMC 7nm FinFET |
| Krabice: | Ne |
| Model procesoru: | 5500GT |
| Typ procesoru: | 5th Generation AMD Ryzen™ 5 |
| Oblast trhu: | Desktop |
| Verze PCI Express slotů: | 3.0 |
| Kompatibilní operační systémy: | Windows 11/10 x64, RHEL x86 64-bit, Ubuntu x86 64-bit |
| Frekvence paměti podporované procesorem: | 2933, 2667, 3200 MHz |
| Typy paměti podporované procesorem: | DDR4 |
| Podpora paměťových kanálů: | 2 kanály |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon Graphics |
| Základní grafická frekvence: | 1900 MHz |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér: | Ne |
