HP ProOne 440 G9 AiO i5-14400T 23.8"FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 4800 SSD512 UHD 730 Kb+Mouse Cam 5Mpx W11Pro Black 3Y OnSite
Kód: KOMHP-ALL0398Detailní popis produktu
HP ProOne 440 G9 AiO i5-14400T 23.8"FHD IPS 250nits AG 16GB DDR5 4800 SSD512 UHD 730 Kb+Mouse Cam 5Mpx W11Pro Black 3Y OnSite| Počet vláken procesoru | 16 |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Typ procesoru | Intel® Core™ i5 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 20 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,5 GHz |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Počet jader procesoru | 10 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Typ antény | 2x2 |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Formát SSD | M.2 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| NVMe | Ano |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Výkon adaptéru | 120 W |
| Název barvy | Jack black |
| Slot pro zámek | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukový čip | Realtek ALC3252 |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,77 kg |
| Výška (s podstavcem) | 379,4 mm |
| Hmotnost | 7,77 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 225 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 539,3 mm |
| Šířka balení | 660 mm |
| Výška balení | 462 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,7 kg |
| Hloubka balení | 240 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Integrovaný displej | Ano |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 60,5 cm |
| Napájecí zdroj | 120 W |
| Displej | LED |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A | 3 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Formát paměti | DIMM/SO-DIMM |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel UHD Graphics 730 |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Čipset základní desky | Intel Q670 |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Tržní kategorie | Všední |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Typ produktu | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Barevný gamut | 72% |
| Barevný prostor | NTSC |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Celkový počet megapixelů | 5 MP |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |
| Konektivita klávesnice | Kabel |
| Numerické klávesy | Ne |
| Model vstupního zařízení | HP 125 Wired Mouse |
| Včetně klávesnice | Ano |
| Kód UNSPSC | 43211507 |
| Technologie Intel® Turbo Boost | Ano |
| HP Management tools | HP Driver Packs; HP Management Integration Kit pro Microsoft System Center Configuration Management; HP System Software Manager (ke stažení); HP BIOS Configuration Utility (ke stažení) |
| HP JumpStart | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| HP Support Assistant | Ano |
| HP segment | Firemní |
| Osvědčení o udržitelnosti | TCO, EPEAT, ENERGY STAR |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | All-in-one computers |
|---|---|
| EAN: | 199251824135 |
| Počet vláken procesoru: | 16 |
| Výrobce procesoru: | Intel |
| Typ procesoru: | Intel® Core™ i5 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 20 MB |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,5 GHz |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Počet jader procesoru: | 10 |
| Model řadiče WLAN: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Typ antény: | 2x2 |
| Výrobce ovladače WLAN: | Intel |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth: | Ano |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Formát SSD: | M.2 |
| Rozhraní pro disky SSD: | PCI Express |
| NVMe: | Ano |
| Počet nainstalovaných úložišť: | 1 |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Ukládací médium: | SSD |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Výkon adaptéru: | 120 W |
| Název barvy: | Jack black |
| Slot pro zámek: | Ano |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3252 |
| Hmotnost (se stojánkem): | 7,77 kg |
| Výška (s podstavcem): | 379,4 mm |
| Hmotnost: | 7,77 kg |
| Hloubka (s podstavcem): | 225 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 539,3 mm |
| Šířka balení: | 660 mm |
| Výška balení: | 462 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 12,7 kg |
| Hloubka balení: | 240 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Integrovaný displej: | Ano |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 60,5 cm |
| Napájecí zdroj: | 120 W |
| Displej: | LED |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 2. generace) Typ A: | 3 |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C: | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Formát paměti: | DIMM/SO-DIMM |
| Typ paměťových slotů: | SO-DIMM |
| Rozvržení paměti: | 1 x 16 GB |
| Frekvence paměti: | 4800 MHz |
| Typ vnitřní paměti: | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Model grafického adaptéru na kartě: | Intel UHD Graphics 730 |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | Intel® UHD Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU: | Intel |
| Čipset základní desky: | Intel Q670 |
| Verze Trusted Platform Module (TPM): | 2.0 |
| Tržní kategorie: | Všední |
| Trusted Platform Module (TPM): | Ano |
| Typ produktu: | All-in-One PC (vše v jednom) |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 5 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 35 °C |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické): | 72% |
| Barevný gamut: | 72% |
| Barevný prostor: | NTSC |
| Jas displeje: | 250 cd/m² |
| Typ panelu: | IPS |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje: | 60,5 cm (23.8") |
| Celkový počet megapixelů: | 5 MP |
| Integrovaný fotoaparát: | Ano |
| Konektivita klávesnice: | Kabel |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Model vstupního zařízení: | HP 125 Wired Mouse |
| Včetně klávesnice: | Ano |
| Kód UNSPSC: | 43211507 |
| Technologie Intel® Turbo Boost: | Ano |
| HP Management tools: | HP Driver Packs; HP Management Integration Kit pro Microsoft System Center Configuration Management; HP System Software Manager (ke stažení); HP BIOS Configuration Utility (ke stažení) |
| HP JumpStart: | Ano |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| HP Support Assistant: | Ano |
| HP segment: | Firemní |
| Osvědčení o udržitelnosti: | TCO, EPEAT, ENERGY STAR |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
