HP ProOne 245 G10 AiO Ryzen 7 77730U 23.8"FHD IPS 250nits AG 16GB DDR4 3200 SSD512 Radeon Vega 8 Kb+Mouse Cam 5Mpx + IR W11Pro White 3Y OnSite
Kód: KOMHP-ALL0396Detailní popis produktu
HP ProOne 245 G10 AiO Ryzen 7 77730U 23.8"FHD IPS 250nits AG 16GB DDR4 3200 SSD512 Radeon Vega 8 Kb+Mouse Cam 5Mpx + IR W11Pro White 3Y OnSite| Počet vláken procesoru | 16 |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,5 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesoru | 7730U |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Realtek |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Typ antény | 1x1 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Počet nainstalovaných úložišť | 1 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express |
| NVMe | Ano |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Výkon adaptéru | 120 W |
| Slabý halogen | Ano |
| Zvukový čip | Realtek ALC3274 |
| Vestavěné reproduktory | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Výška balení | 525 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5,37 kg |
| Šířka balení | 641 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,5 kg |
| Hmotnost | 5,37 kg |
| Hloubka balení | 277 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 540,6 mm |
| Výška (s podstavcem) | 419 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Integrovaný displej | Ano |
| Napájecí zdroj | 120 W |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 60,5 cm |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Typ paměťových slotů | SO-DIMM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| Formát paměti | DIMM/SO-DIMM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon Graphics |
| Tržní kategorie | Všední |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 35 °C |
| Barevný gamut | 72% |
| Barevný prostor | NTSC |
| Úhlopříčka displeje | 60,5 cm (23.8") |
| Typ panelu | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Jas displeje | 250 cd/m² |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 72% |
| Integrovaný fotoaparát | Ano |
| Celkový počet megapixelů | 5 MP |
| Včetně klávesnice | Ano |
| Model vstupního zařízení | HP 125 Wired Mouse |
| Konektivita klávesnice | Kabel |
| Numerické klávesy | Ne |
| Kód UNSPSC | 43211507 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| HP segment | Firemní |
| HP Support Assistant | Ano |
| HP JumpStart | Ano |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti | ENERGY STAR, EPEAT |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | All-in-one computers |
|---|---|
| EAN: | 199251824173 |
| Počet vláken procesoru: | 16 |
| Takt procesoru při přetaktování: | 4,5 GHz |
| Počet jader procesoru: | 8 |
| Vyrovnávací paměť procesoru: | 16 MB |
| Výrobce procesoru: | AMD |
| Typ paměti cache procesoru: | L3 |
| Typ procesoru: | AMD Ryzen™ 7 |
| Model procesoru: | 7730U |
| Standardy Wi-Fi: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN: | Realtek |
| Bluetooth: | Ano |
| Wi-Fi: | Ano |
| Verze Bluetooth: | 5.3 |
| Typ antény: | 1x1 |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Připojení na síť Ethernet: | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet: | 100, 10, 1000 Mbit/s |
| Počet nainstalovaných úložišť: | 1 |
| Rozhraní pro disky SSD: | PCI Express |
| NVMe: | Ano |
| Kapacita disku SSD: | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště: | 512 GB |
| Ukládací médium: | SSD |
| Celková kapacita SSD: | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD: | 1 |
| Výkon adaptéru: | 120 W |
| Slabý halogen: | Ano |
| Zvukový čip: | Realtek ALC3274 |
| Vestavěné reproduktory: | Ano |
| Zabudovaný mikrofon: | Ano |
| Výška balení: | 525 mm |
| Hmotnost (se stojánkem): | 5,37 kg |
| Šířka balení: | 641 mm |
| Hmotnost včetně balení: | 8,5 kg |
| Hmotnost: | 5,37 kg |
| Hloubka balení: | 277 mm |
| Šířka (s podstavcem): | 540,6 mm |
| Výška (s podstavcem): | 419 mm |
| URL obecného nařízení o bezpečnosti výrobků (GPSR): | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Integrovaný displej: | Ano |
| Napájecí zdroj: | 120 W |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách): | 60,5 cm |
| Poskytovaný operační systém: | Windows 11 Pro |
| Konektor pro mikrofon (line-in): | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A: | 2 |
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C: | 1 |
| Verze HDMI: | 1.4 |
| Počet HDMI portů: | 1 |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4-SDRAM |
| Typ paměťových slotů: | SO-DIMM |
| Vnitřní paměť: | 16 GB |
| Rozvržení paměti: | 1 x 16 GB |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| Formát paměti: | DIMM/SO-DIMM |
| Integrovaný grafický adaptér: | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU: | AMD |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru: | AMD Radeon Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě: | AMD Radeon Graphics |
| Tržní kategorie: | Všední |
| Doporučená provozní relativní vlhkost: | 10 - 90% |
| Provozní rozsah teplot (T-T): | 10 - 35 °C |
| Barevný gamut: | 72% |
| Barevný prostor: | NTSC |
| Úhlopříčka displeje: | 60,5 cm (23.8") |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozlišení displeje: | 1920 x 1080 px |
| Typ HD rozlišení: | Full HD |
| Jas displeje: | 250 cd/m² |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické): | 72% |
| Integrovaný fotoaparát: | Ano |
| Celkový počet megapixelů: | 5 MP |
| Včetně klávesnice: | Ano |
| Model vstupního zařízení: | HP 125 Wired Mouse |
| Konektivita klávesnice: | Kabel |
| Numerické klávesy: | Ne |
| Kód UNSPSC: | 43211507 |
| HP GTIN (EAN/UPC): | 889894728982, 199764694461, 199764694478, 889894728999, 889894729002, 199764694485, 199764694492, 199764694508 |
| HP segment: | Firemní |
| HP Support Assistant: | Ano |
| HP JumpStart: | Ano |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti: | Ano |
| Osvědčení o udržitelnosti: | ENERGY STAR, EPEAT |
