Lehká ocel Invalidní vozík s brzdami AT52301
Kód: WIBAN1WOI0004Detailní popis produktu
Lehká ocel Invalidní vozík s brzdami AT52301| Barva | Černá, Modrá |
| Počet předních kol | 2 |
| Brzdy | Ano |
| Průměr předního kola | 20,3 cm |
| Materiál | Ocel |
| Počet zadních kol | 2 |
| Maximální hmotnost uživatele | 115 kg |
| Průměr zadního kola | 55,88 cm |
| Výška opěradla | 44 cm |
| Výška sedadla | 46 cm |
| Šířka sedadla | 46 cm |
| Šířka | 620 mm |
| Hmotnost | 13,5 kg |
| Výška | 880 mm |
| Hloubka | 920 mm |
| Hloubka sedáku | 40 cm |
| Kapsa | Ano |
| Polohovatelná opěrka nohou | Ano |
| Sklopný | Ano |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wheelchair |
|---|---|
| EAN: | 5901571466040 |
| Barva: | Černá, Modrá |
| Počet předních kol: | 2 |
| Brzdy: | Ano |
| Průměr předního kola: | 20,3 cm |
| Materiál: | Ocel |
| Počet zadních kol: | 2 |
| Maximální hmotnost uživatele: | 115 kg |
| Průměr zadního kola: | 55,88 cm |
| Výška opěradla: | 44 cm |
| Výška sedadla: | 46 cm |
| Šířka sedadla: | 46 cm |
| Šířka: | 620 mm |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Výška: | 880 mm |
| Hloubka: | 920 mm |
| Hloubka sedáku: | 40 cm |
| Kapsa: | Ano |
| Polohovatelná opěrka nohou: | Ano |
| Sklopný: | Ano |
