WIEJSKA ZAGRODA Turkey with salmon - mokré krmivo pro kočky - 400g
Kód: DLKWZAKAM0021Detailní popis produktu
WIEJSKA ZAGRODA Turkey with salmon - mokré krmivo pro kočky - 400g| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Období růstu |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hmotnost | 400 g |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení |
| Typ balení | Plechovka |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Hrubý popel | 2,1% |
| Bílkoviny | 10,2% |
| Hrubá vláknina | 0,3% |
| Obsah tuku | 7,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905342293644 |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Alergie, Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Období růstu |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hmotnost: | 400 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
| Hrubý popel: | 2,1% |
| Bílkoviny: | 10,2% |
| Hrubá vláknina: | 0,3% |
| Obsah tuku: | 7,2% |
