Whiskas 5900951017575 šťavnaté krmivo pro kočky 400 g
Kód: DLZWHSKDK0004Detailní popis produktu
Whiskas 5900951017575 šťavnaté krmivo pro kočky 400 g| Typ balení | Plechovka |
| Kapacita | 400 g |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso, Losos, Hovězí |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Velikost plemene | Vhodné pro všechna plemena |
| Množství | 1 |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Bílkoviny | 6,5% |
| Obsah tuku | 5,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5900951017575 |
| Typ balení: | Plechovka |
| Kapacita: | 400 g |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso, Losos, Hovězí |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Velikost plemene: | Vhodné pro všechna plemena |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Bílkoviny: | 6,5% |
| Obsah tuku: | 5,5% |
