VETEXPERT Hypoallergenic Mono Turkey - mokré krmivo pro kočky - 100g
Kód: VETVEEKMK0004Detailní popis produktu
VETEXPERT Hypoallergenic Mono Turkey - mokré krmivo pro kočky - 100g| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo, Dietetická krmná směs |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Citlivý žaludek, Alergický |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Hmotnost | 100 g |
| Bez sóji | Ano |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Alergie |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubý popel | 2,5% |
| Obsah tuku | 5,6% |
| Obsažená vlhkost | 79% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
| Bílkoviny | 10,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5902414209091 |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo, Dietetická krmná směs |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Sáček |
| Specifické potřeby zvířete: | Snížení potravinové intolerance, Potravinová alergie, Citlivý žaludek, Alergický |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Hmotnost: | 100 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Bez kuřecího masa, Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Monobílkoviny, Alergie |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubý popel: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 5,6% |
| Obsažená vlhkost: | 79% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
| Bílkoviny: | 10,2% |
