TROVET Renal & Oxalate RID - mokré krmivo pro kočky - 85g
Kód: VETTVTKMK0014Detailní popis produktu
TROVET Renal & Oxalate RID - mokré krmivo pro kočky - 85g| Stáří zvířete | Dospělí |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo, Dietetická krmná směs |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Další funkce | Struvitové kameny, Selhání ledvin, Nemocné močové cesty, Bez lepku |
| Kategorie | Pro kočky |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost | 85 g |
| Specifické potřeby zvířete | Zdravé ledviny, Nedostatečná funkce ledvin, Snížení tvorby urátových, oxalátových a cystinových kamenů, Ochrana ledvin |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez sóji | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsažená vlhkost | 78% |
| Bílkoviny | 6,5% |
| Obsah tuku | 6% |
| Hrubý popel | 1,5% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811030403 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo, Dietetická krmná směs |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Další funkce: | Struvitové kameny, Selhání ledvin, Nemocné močové cesty, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Hmotnost: | 85 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Zdravé ledviny, Nedostatečná funkce ledvin, Snížení tvorby urátových, oxalátových a cystinových kamenů, Ochrana ledvin |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez sóji: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsažená vlhkost: | 78% |
| Bílkoviny: | 6,5% |
| Obsah tuku: | 6% |
| Hrubý popel: | 1,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
