TROVET Intestinal FRD Mono - mokré krmivo pro kočky - 200g
Kód: VETTVTKMK0012Detailní popis produktu
TROVET Intestinal FRD Mono - mokré krmivo pro kočky - 200g| Další funkce | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Gastrointestinální problémy, Monobílkoviny |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bez sóji | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ balení | Plechovka |
| Bezlepkový | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Střevní malabsorpce, Potravinová alergie, Správné trávení |
| Hmotnost | 200 g |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bez cukru | Ano |
| Varování | Skladujte na chladném a suchém místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
| Obsažená vlhkost | 76,5% |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubý popel | 2,15 % |
| Bílkoviny | 8% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811032193 |
| Další funkce: | Bez lepku, Přecitlivělost na potraviny, Alergie, Gastrointestinální problémy, Monobílkoviny |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo, Veterinární krmivo |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bez sóji: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bezlepkový: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Střevní malabsorpce, Potravinová alergie, Správné trávení |
| Hmotnost: | 200 g |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bez cukru: | Ano |
| Varování: | Skladujte na chladném a suchém místě., Uchovávejte mimo dosah dětí., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
| Obsažená vlhkost: | 76,5% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubý popel: | 2,15 % |
| Bílkoviny: | 8% |
