TROVET Hypoallergenic TRD with turkey Mono - mokré krmivo pro kočky - 200g
Kód: VETTVTKMK0004Detailní popis produktu
TROVET Hypoallergenic TRD with turkey Mono - mokré krmivo pro kočky - 200g| Typ balení | Plechovka |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Příchuť krmiva | Turecko |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Monobílkoviny, Pro seniory, Alergie |
| Bez cukru | Ano |
| Účinky na zdraví | Léčba alergie |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Typ mazlíčka | Kočka |
| Kategorie produktu | Veterinární krmivo |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Specifické potřeby zvířete | Potravinová alergie |
| Hmotnost | 200 g |
| Bez sóji | Ano |
| Bez konzervačních látek | Ano |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na chladném a suchém místě., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
| Obsažená vlhkost | 83% |
| Hrubý popel | 1,9% |
| Bílkoviny | 5,8% |
| Obsah tuku | 4,7% |
| Hrubá vláknina | 1% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8716811031271 |
| Typ balení: | Plechovka |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Příchuť krmiva: | Turecko |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Monobílkoviny, Pro seniory, Alergie |
| Bez cukru: | Ano |
| Účinky na zdraví: | Léčba alergie |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Typ mazlíčka: | Kočka |
| Kategorie produktu: | Veterinární krmivo |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Specifické potřeby zvířete: | Potravinová alergie |
| Hmotnost: | 200 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Bez konzervačních látek: | Ano |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Varování: | Uchovávejte mimo dosah dětí., Skladujte na chladném a suchém místě., Zabraňte kontaktu s očima a pokožkou. |
| Obsažená vlhkost: | 83% |
| Hrubý popel: | 1,9% |
| Bílkoviny: | 5,8% |
| Obsah tuku: | 4,7% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
