SHEBA Delicacy Rybí příchutě v želé – mokré krmivo pro kočky – 40×85g
Kód: DLKSHBKAM0033Detailní popis produktu
SHEBA Delicacy Rybí příchutě v želé – mokré krmivo pro kočky – 40×85g| Další funkce | Bez obilovin, Podpora imunity, Podpora trávení, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hmotnost | 40 x 85 g |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Silná imunita, Správné trávení, Celkové zdraví |
| Bezlepkový | Ano |
| Typ balení | Sáček |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Bez cukru | Ne |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Bílkoviny | 7,5% |
| Obsažená vlhkost | 86% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4770608268091 |
| Další funkce: | Bez obilovin, Podpora imunity, Podpora trávení, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Hmotnost: | 40 x 85 g |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Specifické potřeby zvířete: | Silná imunita, Správné trávení, Celkové zdraví |
| Bezlepkový: | Ano |
| Typ balení: | Sáček |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Směs chutí |
| Bez cukru: | Ne |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Bílkoviny: | 7,5% |
| Obsažená vlhkost: | 86% |
