SHEBA Delicacy Rybí příchuť v želé Box - vlhké krmivo pro kočky - 80x 85g
Kód: DLZSHBKMK0037Detailní popis produktu
SHEBA Delicacy Rybí příchuť v želé Box - vlhké krmivo pro kočky - 80x 85g| Příchuť krmiva | Treska, Tuňák, Bílá ryba, Losos |
| Typ balení | Sáček |
| Další funkce | Bez obilovin, Celkový zdravotní stav |
| Hlavní příchuť | Losos, Ryby |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Typ zvířete | Kočka |
| Hmotnost | 80 x 85 g |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubý popel | 1,5% |
| Obsažená vlhkost | 86% |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bezlepkový | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bílkoviny | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez cukru | Ne |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4770608257828 |
| Příchuť krmiva: | Treska, Tuňák, Bílá ryba, Losos |
| Typ balení: | Sáček |
| Další funkce: | Bez obilovin, Celkový zdravotní stav |
| Hlavní příchuť: | Losos, Ryby |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Typ zvířete: | Kočka |
| Hmotnost: | 80 x 85 g |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubý popel: | 1,5% |
| Obsažená vlhkost: | 86% |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bezlepkový: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bílkoviny: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez cukru: | Ne |
