PURINA Gourmet Perle Mix Box - mokré krmivo pro kočky - 60x85 g
Kód: DLZPUIKMK0056Detailní popis produktu
PURINA Gourmet Perle Mix Box - mokré krmivo pro kočky - 60x85 g| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Účinky na zdraví | Celkový zdravotní stav |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso, Losos, Hovězí, Králík |
| Bezlepkový | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez umělých barviv | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Další funkce | Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Bez lepku |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez konzervačních látek | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení | Sáček, Karton |
| Typ mazlíčka | Kočka |
| Bez sóji | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost | 60 x 85 g |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Řada | GOURMET Perle |
| Hlavní příchuť | Králík, Kuře, Směs chutí, Losos, Ryby |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Bez cukru | Ne |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsah tuku | 2,5% |
| Hrubá vláknina | 0,05% |
| Hrubý popel | 2,5% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Bílkoviny | 12,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7613035826915 |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Účinky na zdraví: | Celkový zdravotní stav |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso, Losos, Hovězí, Králík |
| Bezlepkový: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Bez umělých barviv: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Další funkce: | Celkový zdravotní stav, Bez obilovin, Bez lepku |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez konzervačních látek: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Typ balení: | Sáček, Karton |
| Typ mazlíčka: | Kočka |
| Bez sóji: | Nejsou k dispozici žádné údaje |
| Hmotnost: | 60 x 85 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Řada: | GOURMET Perle |
| Hlavní příchuť: | Králík, Kuře, Směs chutí, Losos, Ryby |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Bez cukru: | Ne |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsah tuku: | 2,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,05% |
| Hrubý popel: | 2,5% |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
| Bílkoviny: | 12,5% |
