PURINA GOURMET GOLD Mousse Mix 4 příchutě Box - mokré krmivo pro kočky - 96x85g
Kód: DLKPUIKAM0033Detailní popis produktu
PURINA GOURMET GOLD Mousse Mix 4 příchutě Box - mokré krmivo pro kočky - 96x85g| Bez sóji | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 8,16 kg |
| Specifické potřeby zvířete | Žádné specifické potřeby |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Bez obilovin, Bez lepku |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Sezónní nabídka | Podzim |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Řada | GOURMET Gold |
| Typ balení | Plechovka |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hlavní příchuť | Směs chutí |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Bílkoviny | 10,5% |
| Hrubá vláknina | 0,05% |
| Obsah tuku | 6,5% |
| Obsažená vlhkost | 77,5% |
| Hrubý popel | 3% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7613038519326 |
| Bez sóji: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 8,16 kg |
| Specifické potřeby zvířete: | Žádné specifické potřeby |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Bez obilovin, Bez lepku |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Sezónní nabídka: | Podzim |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Řada: | GOURMET Gold |
| Typ balení: | Plechovka |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hlavní příchuť: | Směs chutí |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Bílkoviny: | 10,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,05% |
| Obsah tuku: | 6,5% |
| Obsažená vlhkost: | 77,5% |
| Hrubý popel: | 3% |
