Purina GOURMET GOLD 85 g
Kód: DLZPUIKMK0023Detailní popis produktu
Purina GOURMET GOLD 85 g| Další funkce | Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku |
| Typ balení | Plechovka |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso, Mrkev |
| Kapacita | 85 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | GOURMET Gold |
| Množství | 1 |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubý popel | 2% |
| Obsah tuku (na 100 g) | 4 g |
| Obsah tuku | 4% |
| Bílkoviny | 17% |
| Obsažená vlhkost | 74% |
| Hrubá vláknina | 1,1% |
| Obsah bílkovin (na 100 g) | 17 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7613035465664 |
| Další funkce: | Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku |
| Typ balení: | Plechovka |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso, Mrkev |
| Kapacita: | 85 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | GOURMET Gold |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubý popel: | 2% |
| Obsah tuku (na 100 g): | 4 g |
| Obsah tuku: | 4% |
| Bílkoviny: | 17% |
| Obsažená vlhkost: | 74% |
| Hrubá vláknina: | 1,1% |
| Obsah bílkovin (na 100 g): | 17 g |
