Purina 7613031806201 šťavnaté krmivo pro kočky 85 g
Kód: DLZPUIKMK0015Detailní popis produktu
Purina 7613031806201 šťavnaté krmivo pro kočky 85 g| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | GOURMET Gold |
| Typ balení | Plechovka |
| Další funkce | Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie | Pro kočky |
| Kapacita | 85 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Fáze života zvířete | Dospělá |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Příchuť krmiva | Kuřecí maso, Losos |
| Hlavní příchuť | Ryby, Kuře |
| Množství | 1 |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsažená vlhkost | 82% |
| Hrubý popel | 2,1% |
| Hrubá vláknina | 0,07% |
| Obsah tuku | 3,2% |
| Bílkoviny | 7% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 7613031806201 |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | GOURMET Gold |
| Typ balení: | Plechovka |
| Další funkce: | Přecitlivělost na potraviny, Celkový zdravotní stav |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Kapacita: | 85 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Fáze života zvířete: | Dospělá |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Příchuť krmiva: | Kuřecí maso, Losos |
| Hlavní příchuť: | Ryby, Kuře |
| Množství: | 1 |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Obsažená vlhkost: | 82% |
| Hrubý popel: | 2,1% |
| Hrubá vláknina: | 0,07% |
| Obsah tuku: | 3,2% |
| Bílkoviny: | 7% |
