OASY Natury Soft Jelly Tuna with aloe - mokré krmivo pro kočky - 150g
Kód: DLKOASKAM0067Detailní popis produktu
OASY Natury Soft Jelly Tuna with aloe - mokré krmivo pro kočky - 150g| Bez sóji | Ano |
| Další funkce | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Bezlepkový | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Hmotnost | 150 g |
| Specifické potřeby zvířete | Celkové zdraví, Silná imunita, Kůže a srst |
| Typ balení | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Řada | OASY Natury |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ano |
| Veterinární klasifikace | Doplňkové krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubá vláknina | 0,1% |
| Bílkoviny | 14% |
| Obsažená vlhkost | 83,5% |
| Obsah tuku | 0,4% |
| Hrubý popel | 1,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 8054329513552 |
| Bez sóji: | Ano |
| Další funkce: | Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Bez lepku |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Bezlepkový: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Hmotnost: | 150 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Celkové zdraví, Silná imunita, Kůže a srst |
| Typ balení: | Plechovka |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Řada: | OASY Natury |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru: | Ano |
| Veterinární klasifikace: | Doplňkové krmivo |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Varování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubá vláknina: | 0,1% |
| Bílkoviny: | 14% |
| Obsažená vlhkost: | 83,5% |
| Obsah tuku: | 0,4% |
| Hrubý popel: | 1,5% |
