MIAMOR Feine Filets Naturell Mono Bonito tuna - mokré krmivo pro kočky - 80g
Kód: DLZMMRKMK0052Detailní popis produktu
MIAMOR Feine Filets Naturell Mono Bonito tuna - mokré krmivo pro kočky - 80g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategorie | Pro kočky |
| Řada | MIAMOR Feine Filets |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Specifické potřeby zvířete | Správné trávení, Potravinová alergie, Alergický, Snížení potravinové intolerance |
| Další funkce | Alergie, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 80 g |
| Typ balení | Plechovka |
| Bez sóji | Ano |
| Forma dávkování | Pevný |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez cukru | Ano |
| Hlavní příchuť | Ryby |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Varování | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku | 1% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Hrubý popel | 1,5% |
| Bílkoviny | 16% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Řada: | MIAMOR Feine Filets |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Specifické potřeby zvířete: | Správné trávení, Potravinová alergie, Alergický, Snížení potravinové intolerance |
| Další funkce: | Alergie, Monobílkoviny, Přecitlivělost na potraviny, Podpora trávení, Bez lepku, Celkový zdravotní stav |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 80 g |
| Typ balení: | Plechovka |
| Bez sóji: | Ano |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez cukru: | Ano |
| Hlavní příchuť: | Ryby |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Varování: | Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Obsah tuku: | 1% |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
| Hrubý popel: | 1,5% |
| Bílkoviny: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
