MIAMOR Cat Cream Malt & Cheese Box - pamlsek pro kočky - 6x15g
Kód: DLKMMRKAM0001Detailní popis produktu
MIAMOR Cat Cream Malt & Cheese Box - pamlsek pro kočky - 6x15g| Další funkce | Podpora trávení |
| Řada | MIAMOR Cat Cream |
| Specifické potřeby zvířete | Eliminace vlasových kuliček |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Hmotnost | 6 x 15 g |
| Bez sóji | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pasta |
| Typ balení | Karton |
| Bezlepkový | Ne |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť | Drůbež |
| Bez cukru | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Typ ošetření | Pasty |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Kategorie produktu | Ošetřuje |
| Varování | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Bílkoviny | 3% |
| Obsažená vlhkost | 87% |
| Hrubý popel | 2% |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4000158743077 |
| Další funkce: | Podpora trávení |
| Řada: | MIAMOR Cat Cream |
| Specifické potřeby zvířete: | Eliminace vlasových kuliček |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Hmotnost: | 6 x 15 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování: | Pasta |
| Typ balení: | Karton |
| Bezlepkový: | Ne |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavní příchuť: | Drůbež |
| Bez cukru: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Typ ošetření: | Pasty |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Kategorie produktu: | Ošetřuje |
| Varování: | Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin. |
| Bílkoviny: | 3% |
| Obsažená vlhkost: | 87% |
| Hrubý popel: | 2% |
| Obsah tuku: | 3,5% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
