KATIDO Turkey with tuna - mokré krmivo pro kočky - 400g
Kód: DLKKTIKAM0007Detailní popis produktu
KATIDO Turkey with tuna - mokré krmivo pro kočky - 400g| Specifické potřeby zvířete | Silné a zdravé kosti, Snížení potravinové intolerance, Ochrana trávicího traktu, Alergický, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Potravinová alergie, Ochrana svalové hmoty, Kůže a srst, Srdce, Silná imunita |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Bezlepkový | Ano |
| Kategorie | Pro kočky |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez sóji | Ano |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování | Pevný |
| Bez cukru | Ano |
| Další funkce | Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Budování svalů, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Alergie |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Hlavní příchuť | Krocan |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Hmotnost | 400 g |
| Typ balení | Plechovka |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubá vláknina | 0,4% |
| Obsah tuku | 6,2% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Bílkoviny | 10,2% |
| Hrubý popel | 2,6% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 5905601225157 |
| Specifické potřeby zvířete: | Silné a zdravé kosti, Snížení potravinové intolerance, Ochrana trávicího traktu, Alergický, Nesnášenlivost obilovin, Správné trávení, Potravinová alergie, Ochrana svalové hmoty, Kůže a srst, Srdce, Silná imunita |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Bezlepkový: | Ano |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez sóji: | Ano |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Bez cukru: | Ano |
| Další funkce: | Podpora trávení, Přecitlivělost na potraviny, Bez lepku, Budování svalů, Bez kuřecího masa, Vlasy a kůže, Bez obilovin, Podpora imunity, Celkový zdravotní stav, Alergie |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Hlavní příchuť: | Krocan |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Hmotnost: | 400 g |
| Typ balení: | Plechovka |
| Varování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Nepřekračujte doporučenou denní dávku., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě. |
| Hrubá vláknina: | 0,4% |
| Obsah tuku: | 6,2% |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
| Bílkoviny: | 10,2% |
| Hrubý popel: | 2,6% |
