GRANATAPET Symphonie No.5 Chicken Mono - mokré krmivo pro kočky - 200g
Kód: DLKF4PKAM0045Detailní popis produktu
GRANATAPET Symphonie No.5 Chicken Mono - mokré krmivo pro kočky - 200g| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace | Kompletní krmivo |
| Kategorie | Pro kočky |
| Typ balení | Plechovka |
| Hmotnost | 200 g |
| Specifické potřeby zvířete | Snížení potravinové intolerance, Alergický, Potravinová alergie |
| Kočičí plemeno | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru | Ano |
| Řada | GRANATAPET Symphonie |
| Forma dávkování | Pevný |
| Stáří zvířete | Dospělí |
| Další funkce | Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Alergie, Monobílkoviny |
| Bezlepkový | Ano |
| Bez umělých barviv | Ano |
| Kategorie produktu | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť | Kuře |
| Bez sóji | Ano |
| Varování | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubý popel | 2,8% |
| Hrubá vláknina | 0,2% |
| Obsažená vlhkost | 80% |
| Bílkoviny | 11,1% |
| Obsah tuku | 5% |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Wet food |
|---|---|
| EAN: | 4260165185462 |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Veterinární klasifikace: | Kompletní krmivo |
| Kategorie: | Pro kočky |
| Typ balení: | Plechovka |
| Hmotnost: | 200 g |
| Specifické potřeby zvířete: | Snížení potravinové intolerance, Alergický, Potravinová alergie |
| Kočičí plemeno: | Jakékoli plemeno |
| Bez cukru: | Ano |
| Řada: | GRANATAPET Symphonie |
| Forma dávkování: | Pevný |
| Stáří zvířete: | Dospělí |
| Další funkce: | Bez obilovin, Celkový zdravotní stav, Bez lepku, Alergie, Monobílkoviny |
| Bezlepkový: | Ano |
| Bez umělých barviv: | Ano |
| Kategorie produktu: | Vlhké krmivo |
| Hlavní příchuť: | Kuře |
| Bez sóji: | Ano |
| Varování: | Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do 48 hodin., Výrobek by měl být skladován na chladném a suchém místě., Nepřekračujte doporučenou denní dávku. |
| Hrubý popel: | 2,8% |
| Hrubá vláknina: | 0,2% |
| Obsažená vlhkost: | 80% |
| Bílkoviny: | 11,1% |
| Obsah tuku: | 5% |
